HR Partneris

Vēlamies mūsu komandā uzņemt HR Partneri, kura uzdevums būs turēt buru mūsu darbinieku piesaistes un atlases, atzinības un atlīdzības, labbūtības un izaugsmes procesos!

Par mums


Lai gan ar jaunākajām tehnoloģijām esam uz Tu, CUBE 18 gadu panākumu stāsts sakņojas cilvēkos - mūsu komandā, klientos un cilvēkiem nozīmīgu produktu radīšanā. Tas ir stāsts par radošumu, degsmi un atvērtību jaunajam, labu humoru un brīvību kā komunikācijā, tā savu spēju pierādīšanā. Mūsu kultūras spēks ir mūsu komanda, nevis mūsu bosi, komada kurā ikvienam ir iespēja izteikties, ieteikt un mācīties no pasaules līmeņa nozares profesionāļiem. Nepastarpināti. Plecu pie pleca. Kopā, pat ja attālināti.


Par Tevi


Mēs aicinām pievienoties HR Partneri, kura galvenais uzdevums būs ar darbinieku piesaistes un atlases, atzinības un atlīdzības, snieguma vadības, attīstības, darbinieku labbūtības un izaugsmes procesu palīdzību atbalstīt un uzturēt tādu darba vidi, kurā pietiek drosmes iet jaunus ceļus, aizrautības pieveikt izaicinājumus un atbildības ne vien par sevi, bet arī par kopējo sniegumu. 

Nepieciešamās prasmes un pieredze

  • Vismaz 3 gadu patstāvīga darba pieredze cilvēkresursu funkcijas vadītāja vai HR Partnera lomā
  • Izpratne par un pieredze darbā ar mūsdienīgiem, jēgpilniem darbinieku piesaistes, atlases, snieguma vadības, atalgojuma vadības un darbinieku attīstības procesiem
  • Iesaistošas darbinieku pieredzes un labbūtību veicinošas darba vides veidošanas lietpratība
  • Pieredze darbā ar HR procesu digitalizāciju un HR Tech risinājumiem
  • Labas angļu valodas zināšanas

Vēlamās prasmes un pieredze


  1. Cilvēkresursu vadības pieredze IT&T nozares uzņēmumos vai jaunuzņēmumos
  2. Pieredze uzņēmuma Darba devēja tēla attīstīšanā

 

Dzīve CUBE


Amats CUBE ir vairāk nekā tikai darbs. Ceļi, kurus ejam, cilvēki, kurus satiekam, un mērķis, uz kuru tiecamies, izceļ mūsos labāko. Šeit jūs sagaidīs grupa komiķu, izpletņlēcēju, makšķernieku, mākslinieku un citu visai unikālu personību, kurus visus vieno degsme darīt labāko, neformālā un brīvā vidē, kuru caurstrāvo veselīga humora deva (Ne velti mūsu štatu sarakstā ir arī komiķi).


Pievienojies!


Ordeņi, apbalvojumi un Kannu lauva mūsu birojā izskatās tīri jauki, tomēr lielāko gandarījumu dod apziņa, ka katru dienu kopā veidojam mazliet labāku, saprotamāku un noderīgāku digitālo vidi ne tikai sev, bet arī sabiedrībai kopumā. Ja vēlies būt kopā ar labākajiem un, iespējams, cilvēcīgākajiem digitālās vides profesionāļiem – pievienojies! Tev ir jautājumi, pirms izlem? Raksti un pavaicā – daiga.ergle@cube.lv

interested?
send your resume to:

daiga.ergle@cube.lv

Discover what we're
all about and what it's
like to be a part of our team:

More open positions