Dizaina sprints

Dizaina sprints ir efektīva metode, kas ļauj īsā laikā posmā pārbaudīt jauna digitāla produkta ideju. Pārbaudi savas izaicinošās idejas, neriskējot ar laiku un naudu produkta izstrādē.
We can proudly say that the full cycle of website development and digital marketing campaigns are done in-house. From content architecture, design, animations and 3D renders to the final line of code. From planning to execution to evaluation - no step is less important.

3–5 dienu darbnīca:

Dizaina sprints ir mūsu vērienīgākā un rezultatīvākā UX darbnīca.

Dizaina sprints ir sistēma, kas ļauj nonākt no problēmas līdz pārbaudītam risinājumam mazāk nekā vienas darba nedēļas laikā. Tā ir 3 līdz 5 dienu darbnīca, kas sastāv no metodēm, kas aptver izpēti, ideju, prototipus un testēšanu. Pārbaudi izaicinošas idejas, neriskējot ar laiku un naudu produktu izstrādē.


Kā tas notiek:

  • Dizaina sprints sastāv no 5 posmiem – problēmas apzināšanas, ideju ģenerēšanas, gala risinājuma izvēles, strādājoša prototipa izveides un prototipa testēšanas.
  • Mūsu UX speciālisti strādās plecu pie pleca ar jūsu komandu 5-10 cilvēku sastāvā. Kopā mēs fokusēti nonāksim līdz pārbaudītam prototipam.
  • Rezultātā iegūsiet visu sprinta laikā radīto materiālu, kā arī varēsiet piedalīties lietotāju testu procesā.


Cena: No €3640

Ready to improve your business?
Send us an email to reserve
your next workshop:

marcis@cube.lv

meet
Our trainers

Explore more workshops